7 Haziran 2012 Perşembe

Gül yüzlü kutu...Gül yüzlü kutum...Çok uğraştım seninle, neler yapmadım ki üzerine,hamurunu kabarttım, içte şerit yaldız çalıştım ki benim için bu ilk denemeydi, altın varak ta uyguladım, sonunda bitti. Bu çok amaçlı kutu 35X20X12 ebatlarında. Eski görüntülü bu kutunun içine eski anılar yakışırmış gibi geliyor, sararmış fotoğraflar, köstekli saatler, kurutulmuş bir gül, ipek bir mendil ve anısı olan her şey...6 yorum:

Mehtap Kaya dedi ki...

Arkadaşım ellerine sağlık ne çok emek vermişsin ama değmiş çok farklı ve güzel olmuş iyi günlerde kullanmanı dilerim.Sevgiler..

Banuca dedi ki...

Sen yaparsın da, o güzel ruhundan birşeyler katmaz mısın araya, ortaya çıkanda bir başkalık, bir Mügelik olmaz mı .... :)

Nilufer dedi ki...

Çok güzel olmuş, zarif ve kibar... hakikaten içinde anısı olan bir kuru gül olmalı bu kutunun... Sevgiler

Elisi Defteri dedi ki...

Çok şık olmuş elinize sağlık Müge hanım, sevgiler:)

Müge Arıkan dedi ki...

Nilüfer hanım, elişi defterim ve Mehtapçığım ilginize çok teşekkür ediyorum, sevgilerimle...

Müge Arıkan dedi ki...

Mügelik ha:)) seviyorum seni dünyaları ruhunda barındıran kadın...

Yorum Gönder

Fotoğrafım
İstanbul, Turkey
Üretmek, sevgiyle, heyecanla üretmek...şimdide ahşap objelere renklerle, resimlerle hareket, mana, hayat vermek...Hep bilmiştim zaten; el emeği, göz nuru ile hazırlanmış her şey değerine değer katar ve hiç bir şey bir elin emeği kadar özenli olamaz. İşte bu yüzden tam da burada yeni emeklerimle, sizlerle olacağım.. Sevgilerimle...
Blogger tarafından desteklenmektedir.